100% tarkvara ladudele

100% tarkvara ladudele

OÜ KMA uudiskiri ladudele (aprill 2014)

TelliKMA uudised

TelliKMA videoülevaade
Oleme viimase kolme aasta jooksul pidevalt juurde arendanud TelliKMAsse väga palju uut funktsionaalsust. Paljud kasutajad kasutavad juba suurt osa kõigest ja on seeläbi kogu müügiagentide töö saanud väga mugavaks. Tegime video, milles on esitatud suurem osa TelliKMA suurepärastest funktsioonidest.

Töökäskude haldus TelliKMA kasutajatel on nüüdsest otse TelliKMA-s võimalus hallata oma tööülesandeid. Ühtlasi annab uus funktsionaalsus võimaluse müügijuhtidel kirjeldada TelliKMAs töökäske oma alluvatele ja neid jälgida hiljem Ladu20-s.  http://www.kma.ee/ladu20/ulesannete-loetelu-tasklist/

Pildistamine TelliKMA-s Viimaste aastate jooksul on oluliselt muutunud müügiagentide töö. Muutunud tööülesanded on oluliselt suurendanud väljapanekute pildistamise vajadust. Kõige lihtsam on teha väljapanekutest pilte otse TelliKMA-ga.Tehes pilte TelliKMAs, on koheselt pildiga seotud edasiseks töötluseks vajalik info (klient, kaup, koht ja kuupäev) ja tehtud pilt liigub automaatselt ettevõtte infosüsteemi.
Varasemate dokumentide lugemine serverist
Vastu tulles kasutajate soovidele pakub TelliKMA nüüd võimalust laadida pihuarvutisse dokumente, mis on tulnud ettevõtte infosüsteemi TelliKMA-välist kanalit pidi. (nt. veebist või Telema või Edisofti kaudu)
Skänneriga tõsine nutitelefon
Meie kontorisse jõudis tõsine uudis – IP67 turvaklassi skänneriga Motorola TC55 nutitelefon. Klientidele, kes kasutavad kaupade otsimist TelliKMAs joonkoodiga, on uus mudel suureks abiks. Seni kasutusel olnud fotoka abil joonkoodi tuvastamisega võrreldes võimaldab Motorola TC55 kuni 5kordset võitu töökiiruses.  Uue seadme tutvumishind 999 EUR (sis. km.)

 

Ladu20 uudised

CRM moodul  – hea ülevaade agentide töödest
Pidevalt värske ülevaade agentide tööst uuenenud CRM moodulis
Täpsem info CRM mooduli kohta: http://www.kma.ee/ladu20/agentide-too-ulevaade
Uued aruandlusvõimalused
Ladu20le on vahepeal juurde lisandunud graafilise analüüsi moodul.
Ladu20 aruandulue kohta info: http://www.kma.ee/ladu20/ladu20-aruandlus
4 dokumendi süsteemi võlud ja valud hulgimüüja seisukohast
Ligi 2  aastat tagasi läks Selver üle kesksele jaotuskeskusele. Ligi aasta on Bauhof soovinud kasutada 4 dokumendi tarneahelat. Juba mõnda aega on Rimi ja Maxima soovimas kasutusele võtta sama.
Need on vaid mõned näited trendist, et jaekaubandusketid üritavad efektiivistada oma tarneprotsesse. KMA, kui hulgifirmade partner, toetab tehniliste lahendustega kõiki mõistlikke olevaid ja tulevaid jaemüüjate ootusi.
Kogemuse alusel väidame, et üleminek uuele protsessile ei ole alati väga sujuv. Seetõttu soovitame teemaga tegelema hakata võimalikult varakult.

Laomees 

Laomees seadmesoovitused
Õige laoskänneri valik on tihti  raske küsimus. Suurim viga, mida valikul tehakse seisneb selles, et valitakse välja vähe töökindel või Eestis kehva toega seade. Omalt poolt soovitame  valida võimalikult korraliku kaitseklassi seade, millele suudetakse Eestis kiiresti ja korralikult tuge ja tagavaraosasid (akud, laadijad,…) pakkuda.
Koostasime omapoolse valiku 5-s eri hinna- ja turvaklassis laoskännerist, millest usume, et iga huviline leiab enda jaoks sobiva seadme.
Meie poolt soovitatavate seadmete loend on leitav : http://www.kma.ee/ladu20/laomees_seadmesoovitused/
Lähiaastatel on tulemas trendi muutus laoskännerite maailmas
Tundub, et pikalt oodatud trend, et ka laoskännerid hakkavad olema Android platvormil, on lähiajal tulemas. Teemast detailsemalt kirjutame aga juba peale seda, kui oleme saanud omale testimiseks esimesed uue põlvkonna mudelid.
Järgmise uudiskirja eelinfo 
Järgmises uudiskirjas räägime lähemalt, mis võimalusi pakume TelliKMA kasutajatele tänu GPSile,
Ladu20 ja kõige ladude IT-ga seonduva kohta saate alati parima ülevaate aadressilt www.kma.ee
Kõik huvilised on alati oodatud meie kontorisse ladude IT-lahenduste demoruumi aadressil Mustamäe tee 46 .

Edu soovides,

Andrus Männisalu

Mustamäe tee 46
Klienditeenindus: 6 27 33 42
Klienditeenindus skype: kma.ee
Otsetelefon:6 27 33 48
Otseskype: andrusmannisalu