Kaubatagastuste ja ümberhindluste  halduseks sai Ladu20 endale uued spetsiaalsiifilised moodulid.

Kaubatagastuse, või ümberhindluse tegemisel haldusmoodulist on kasutajal koheselt võimalik valida tagastatav (või ümberhinnatav) kaup ja samas väheneb kasutajal töömaht ümberhindluse või tagastuse tegemiseks vähemalt 2 korda.

Lisaks ajakokkuhoiule omab tagastus- või ümberhindluse haldusmooduli kasutamisel dokumendi koostaja korrektset infot:

  • valitud kliendi sama kauba varasemate ostetud koguste ja hindade kohta
  • infot et kui palju vastavat kaupa on juba varem tagastatud

Laoskänneriga kaubatagastust tehes tuleb Ladu20-e laoskänneriga registeeritud kogused otse haldusmoodulisse, kus kasutajal on võimalik seejärel fikseerida konkreetsed seosed müügidokumentidega.

Märkus: Tagastuste ja ümberhindluste haldusmoodulis tehtud dokumentide liikumiste ridadele laoliikumised tehakse alles peale vastava dokumendi valmimist ja kasutajapoolsed aktsepteerimist. (see on erinevus Ladu20 kõigi tavaliikumiste dokumentide suhte, kus laoliikumised tehakse peale vastava kaubarea lisamist vastavale dokumendile). Selle põhjuseks on kasutajale võimaluse andmine kontrollida enne aktsepteerimsit tehtava dokumendi vastavust partneri poolt saadetud alusdokumendile.

Seda, et misssugused väljastuse liigi dokumendid tehakse haldusmoodulis, saab defineerida  Ladu20 püsiandmetes väljastuse liikidele tüüpide seadistamisega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.